Rodenstock ImpressionIST® ile 3-boyutlu görüntüleme sistemiyle ölçüm

Üç boyutlu görüntülemeyle ölçüm sayesinde kişiye özel gözlük.

Bir gözlük ile bir takım elbisenin ortak yanı nedir?
Yanıt: İkisi de ölçülüp biçilerek yapıldığında kullanacak kişiye mükemmel uyacaklardır. Ismarlama iş yapan mükemmel bir terzi ne yapabiliyorsa, tüm Rodenstock gözlükçüleri de aynı şeyi gözlük için yapabilirler.

Bir onaylı gözlükçü en yeni teknolojiyi kullanır: tescilli patente sahip ImpressionIST®  danışma terminali kullanılarak görüntüler, ayarlanmış gözlük çerçevesiyle aynaya bakılırken iki kamera tarafından iki perspektiften yakalanır ve ölçme ataşmanı gibi rahatsız edici yardımcı aletlerin kullanılmasına gerek yoktur. Bütün ilgili verilerin bu şekilde kapsamlı ve hassas olarak saptanması nedeniyle cihaz Rodenstock Impression® camlarının uyarlanması bakımından mükemmeldir.

Optik verilerin ölçülmesine yönelik 3-boyutlu görüntü sistemi sayesinde titiz gözlük kullanıcıları çerçeveye ve camlara yönelik tavsiyeden de yararlanırlar. Böylece kendilerine mükemmel şekilde uyarlanmış bir gözlüğü sahip olurlar.

Kazanımlar:

• Doğal görme olanağı
• Üstün görünüm
• En yüksek kullanım konforu


Merak mı ettiniz?

Oturduğunuz yere yakın Rodenstock’la çalışan gözlükçüleri bulun ve ImpressionIST® ile Rodenstock 3-Boyutlu görüntülemeyle ölçüm yaptırmak istediğiniz söyleyin.

GÖZLÜKÇÜ BUL

Yakınınızdaki Rodenstock gözlükçüsü.

Dünyanın her yerindeki Rodenstock iş ortağı gözlükçülerde çok çeşitli Rodenstock ürünleri sizi bekliyor. Deneyimli gözlükçüler, mükemmel camı bulmanızda size yardımcı oluyorlar. İzin verin tavsiyede bulunalım.
GÖZLÜKÇÜ BUL