Rodenstock güneş gözlükleri:
Numaralı veya numarasız

Rodenstock’un şık güneş gözlükleri gözlerinizi korur ve görünüşünüzü mükemmel şekilde tamamlar.

SPORUN ZORLAMALARINA HAZIR

Gözleriniz için sadece en iyisi:
Rodenstock kalitesinde güneş gözlükleri

Güneş ışığı, diğer renklerin üzerine binen yüksek miktarda mavi dağınık ışık içerir. Rodenstock güneş gözlükleri, mavi ışık ışınımını filtre ederek uygun düzeye düşürürler. Böylece, parlak veya dağınık ışık koşullarında bile mutlak bir netlikle görebilirsiniz. Nesneler yüksek kontrastla görünür, renkler ve ayrıntılar doğal bir görünüme sahiptirler.

 • UV’ye ve parlamaya karşı tam koruma
  gözlerinizi dört dörtlük korur

 • Gerçek renk ve doğal görünüm
  parlak veya dağınık ışık koşullarında bile
 • Artırılmış kontrast algısı
  hoş bir görme deneyimi sağlar
 • Size özel göz numarasıyla ve geniş renk seçenekleriyle
  kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır

Tek rekler, degrade renkler ve ayna kaplamalar:
Size uyan güneş gözlüğünü bulun

RENK ÇEŞITLILIĞI

Size uyan güneş gözlüğü camları

Güneş gözlüklerinize belli bir tarz katın ve geniş renk portföyümüzden size en uygun cam rengini seçin.
Cam renkleri görsel olarak farklılık göstermesinin yanı sıra her cam renginin kontrast düzeyi farklı olduğundan farklı avantajlar da getirir. Gri tonu daha doğal bir renk algısı sağlarken, kahverengi sıcak bir renk hissi yaratarak daha da güçlü bir kontrast algısı sunuyor.
Kontrast indeksimizde renk çeşitliliğimize ve bunların ilgili özelliklerine bir göz atın.

Rodenstock kontrast indeksi

LAMBDA CAM TEKNOLOJISI

Daha fazla ayrıntı için güneş gözlüğü camları

Biyometrik gözlük camları konusunda uzman olan Rodenstock, insanların daha keskin görme elde etmelerine yardımcı olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir ve bu aynı zamanda numaralı ve numarasız güneş gözlüğü camları için de geçerlidir.

Yenilikçi Lambda Lens Teknolojisi ile Rodenstock, kontrastları özel olarak optimize eden ve hem derinlik algısını hem de ayrıntı keskinliğini iyileştiren güneş gözlüğü camları sunuyor. Kontrast, camdan daha az mavi ışığın geçmesiyle oluşturulur. Yeni Lambda Cam Teknolojisi bundan yararlanıyor: camlardan geçen mavi ışık miktarını en aza indiriyor ve böylece daha keskin bir görüş sağlıyor.

Videoda daha fazlası

STIL VE FONKSIYONU BIRLEŞTIRIN

Degrade renkler ve trend renkler

İster degrade renkler, ister sezonluk koleksiyondaki en son trend renkler olsun, güneş gözlükleriniz için Rodenstock cam portföyü, işlev ve stilin ideal kombinasyonunu sunar.

Renkler ve tonlar

AKILLI GÜNEŞ KORUMASI

Rodenstock’tan kendiliğinden renklenen güneş koruyucu gözlük camları

Kendiliğinden renklenen güneş koruma camlarımız ColorMatic® 3 Sun, farklı ışık koşullarına rekor sürede uyum sağlar. Güçlü güneş ışığında gözlerinizi koyu bir renk tonuyla korurlar. Gölgeye geçerseniz camlar otomatik olarak %55’e kadar açılır. Bu, değişen ışık koşullarında bile günün her saati net, yüksek kontrastlı görmeyi garanti eder.
Daha fazlası videoda

Daha fazlası videoda

Polarize güneşten koruyucu camlar, özellikle kar veya su gibi güçlü yansıtıcı zeminlerde, açık havada ve sürüş sırasında daha fazla güvenlik ve görme konforu sunar. Polarizasyon etkisi, gözü kamaştıran efektlerin önemli ölçüde azaltılmasını, iyi renk algısını ve örneğin derin karda veya ıslak yollardaki yansımalar gibi zorlu Işık koşullarında bile net, ayrıntılı bir görüntü sağlar. Üç şık renk arasından favorilerinizi seçin: Polarize Kahverengi, Polarize Gri veya Polarize Yeşil.
İster plajda ister şehirde olun, modaya uygun ayna kaplamayla, görünüşünüzü vurgularsınız. Yeni Rodenstock güneş gözlükleri için üç modaya uygun metalik renk arasından seçim yapabilirsiniz. Kırmızı kaplamalı güneş gözlükleri sadece havalı görünmekle kalmaz, gözdeki termal baskıyı azaltarak bir kızılötesi ısı filtresi işlevi de görürler. Püf Noktası: Gümüş renkli aynalı kaplama Solitaire® Silver Moon camını veya kırmızı Salitaire® Red Sun 2 kaplamasını kendiliğinden renk değiştiren güneşten koruyucu camlarla kullanırsanız güneşe karşı tam ve akıllı bir korumaya sahip olursunuz.
Güneş gözlükleri seyahatlerde genellikle çok işe yararlar. Şehirde dolaşırken veya spor yaparken, sahilde veya eğlencedeyken. CleanCoat özelliğine sahip yüksek kaliteli Solitaire® Protect Sun 2, güneş gözlüğünüzü kire ve çiziklere karşı korur ve temizleme işlemini kolaylaştırarak güneş gözlüklerinizin uzun süre keyfini çıkarmanızı sağlar. Güneş kreminin, tozun ve kum tanelerinin veya su sıçramalarının hiç şansı yoktur. Kaplama aynı zamanda sadece önden gelen gün ışığını değil, yandan gelen yansımaları da soğurarak gözleriniz için ek koruma sağlar. Yani tam anlamıyla yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

Koşullarınıza uygun yüksek performanslı gözlük camları

 • Spor güneş gözlükleri

  Spor amacıyla mı güneş gözlüğü istiyorsunuz yoksa dışarıda oldukça aktif bir hayatınız mı var?
  Ek bilgi verelim

 • Tıbbi çözümler

  Göz hastalığı olan, göz ameliyatı sonrasında ışığa karşı son derece hassas insanlar özel filtreli camlardan yararlanırlar. Ek bilgi verelim

GÖZLÜKÇÜ BUL

Yakınınızdaki Rodenstock gözlükçüsü.

Dünyanın her yerindeki Rodenstock iş ortağı gözlükçülerde çok çeşitli Rodenstock ürünleri sizi bekliyor. Deneyimli gözlükçüler, mükemmel camı bulmanızda size yardımcı oluyorlar. İzin verin tavsiyede bulunalım.
GÖZLÜKÇÜ BUL