Rodenstock güneş gözlükleri: Numaralı veya numarasız

Rodenstock’un şık güneş gözlükleri gözlerinizi korur ve görünüşünüzü mükemmel şekilde tamamlar.

SPORUN ZORLAMALARINA HAZIR

Gözleriniz için sadece en iyisi:
Rodenstock kalitesinde güneş gözlükleri

Güneş ışığı, diğer renklerin üzerine binen yüksek miktarda mavi dağınık ışık içerir. Rodenstock güneş gözlükleri, mavi ışık ışınımını filtre ederek uygun düzeye düşürürler. Böylece, parlak veya dağınık ışık koşullarında bile mutlak bir netlikle görebilirsiniz. Nesneler yüksek kontrastla görünür, renkler ve ayrıntılar doğal bir görünüme sahiptirler.

 • UV’ye ve parlamaya karşı tam koruma
  gözlerinizi dört dörtlük korur

 • Gerçek renk ve doğal görünüm
  parlak veya dağınık ışık koşullarında bile
 • Artırılmış kontrast algısı
  hoş bir görme deneyimi sağlar
 • Size özel göz numarasıyla ve geniş renk seçenekleriyle
  kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır

Tek rekler, degrade renkler ve ayna kaplamalar:
Size uyan güneş gözlüğünü bulun

FAVORİ RENGİNİZİ SEÇİN

Güneş gözlüğünüz için tonlar ve renkler.

Güneş gözlüğünüze, geniş renk portföyümüzden size en uygun cam rengini seçin. Renk sadece görsel olarak değişmekle kalmaz, aynı zamanda araç kullanırken daha iyi görme olanağı gibi başka birtakım faydalar da sağlar. Renk çeşitlerimize göz atarak çeşitli mercek renklerinin ve tonlarının özellikleri ve faydaları konusunda biraz daha bilgi edinin.

SUNCONTRAST PORTFÖYÜ

Herkes için, her yerde ve her hava koşulunda dış mekân

Rodenstock SunContrast portföyü, bütün spor ve outdoor tutkunları için ideal çözümler sunar. SunContrast güneş gözlükleriyle, tüm etkinlikleriniz için doğru donanıma kavuşursunuz. Güneş gözlükleri işlevsel ve oldukça etkileyicidirler, ayrıca en zorlu hava koşullarında bile optimum ve net bir görme olanağı yaratırlar. Daima kusursuz bir keyfin ve maksimum güvenliğin garantisidirler.

GÜNEŞE KARŞI AKILLI KORUMA

Rodenstock’tan kendiliğinden renklenen güneş koruma camları

Kendiliğinden renk değiştiren ColorMatic® 3 Sun camlarımız, ortamdaki aydınlatma koşullarına rekor denilebilecek kısa bir sürede uyum gösterirler. Güçlü güneş ışığında camlardaki koyulaşmayla gözleri korurlar. Eğer gölgeye geçerseniz, camlarda kendiliğinden %55’e varan oranda renk açılması olur. Camın bu özelliği, yirmi dört saat ve ayrıca değişen aydınlatma koşullarında net ve yüksek kontrastlı bir görme olanağı yaratır.

Camlar modaya uygun altı renkte ve kontrast renklerde mevcuttur. Modayı takip edenler, kendiliğinden renklenen güneş gözlüklerini şık Silver Moon ayna kaplamayla bir arada kullanabilirler.

Videoyu izleyin

EN İYİ GÖRME OLANAĞI

Güçlü yansımalarda bile: Polarize gözlük camları

Polarize güneş camları, özellikle güçlü derecede yansıtıcı bölgelerde, dışarıdayken veya araç kullanırken aha fazla güvenlik ve görme kolaylığı sağlarlar. Polarize özelliği, yoğun kar ve ıslak yollarda yansımalar gibi kötü ışık koşullarında göz kamaştırıcı etkileri azaltır, iyi renk algısı ve daha ayrıntılı görünüm sağlar. Modaya uygun üç rengimiz arasından sevdiğinizi seçin: Polarize Kahverengi, Polarize Gri veya Polarize Yeşil.

Faydalari:

 • Özellikle dağlarda veya suda yapılan spor faaliyetleri sırasında artan güvenlik ve görme rahatlığı
 • Yorulmadan, göz kamaşması olmadan rahat görme olanağı
 • Kontrastların ve ayrıntıların yoğun düzeyde algılanması
 • Polarize Kahverengi, Polarize Gri ve Polarize Yeşil renkleri mevcuttur
İster plajda ister şehirde olun, modaya uygun ayna kaplamayla, görünüşünüzü vurgularsınız. Yeni Rodenstock güneş gözlükleri için üç modaya uygun metalik renk arasından seçim yapabilirsiniz. Kırmızı kaplamalı güneş gözlükleri sadece havalı görünmekle kalmaz, gözdeki termal baskıyı azaltarak bir kızılötesi ısı filtresi işlevi de görürler. Püf Noktası: Gümüş renkli aynalı kaplama Solitaire® Silver Moon camını veya kırmızı Salitaire® Red Sun 2 kaplamasını kendiliğinden renk değiştiren güneşten koruyucu camlarla kullanırsanız güneşe karşı tam ve akıllı bir korumaya sahip olursunuz.
Güneş gözlükleri seyahatlerde genellikle çok işe yararlar. Şehirde dolaşırken veya spor yaparken, sahilde veya eğlencedeyken. CleanCoat özelliğine sahip yüksek kaliteli Solitaire® Protect Sun 2, güneş gözlüğünüzü kire ve çiziklere karşı korur ve temizleme işlemini kolaylaştırarak güneş gözlüklerinizin uzun süre keyfini çıkarmanızı sağlar. Güneş kreminin, tozun ve kum tanelerinin veya su sıçramalarının hiç şansı yoktur. Kaplama aynı zamanda sadece önden gelen gün ışığını değil, yandan gelen yansımaları da soğurarak gözleriniz için ek koruma sağlar. Yani tam anlamıyla yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

Koşullarınıza uygun yüksek performanslı gözlük camları

 • Spor güneş gözlükleri

  Spor amacıyla mı güneş gözlüğü istiyorsunuz yoksa dışarıda oldukça aktif bir hayatınız mı var?
  Ek bilgi verelim

 • Tıbbi çözümler

  Göz hastalığı olan, göz ameliyatı sonrasında ışığa karşı son derece hassas insanlar özel filtreli camlardan yararlanırlar. Ek bilgi verelim

GÖZLÜKÇÜ BUL

Yakınınızdaki Rodenstock gözlükçüsü.

Dünyanın her yerindeki Rodenstock iş ortağı gözlükçülerde çok çeşitli Rodenstock ürünleri sizi bekliyor. Deneyimli gözlükçüler, mükemmel camı bulmanızda size yardımcı oluyorlar. İzin verin tavsiyede bulunalım.
GÖZLÜKÇÜ BUL