Ya gözlükler?
Elbette Rodenstock!

Her şeyi bir arada bulundurması gerektiğinden doğru gözlük konusunda karar vermek gerçekten çok güç. Görme keskinliği. Görünüş. Bir Rodenstock gözlüğüyle sizin için mükemmel şekilde bir araya getirilen başka bir çok faktör.

Yüksek hassasiyetli gözlük camları

Üstün kalite, kırılmaz, çizilmeye karşı dayanıklı ve yansıma önleyici

Piyasada çok çeşitli farklı gözlük camları bulunmaktadır. Rodenstock markasıyla kalite garanti edilir. Kanıtlanmış güvenilirlik, mükemmel görüş ve hepsinden önemlisi tam müşteri memnuniyeti. Kaplamalar, gözlüğünüzün keyfini uzun süre çıkarmanıza yardımcı olur. Böyle görünmez bir koruyucu katmanı, camların dayanıklılığını, çizilmeye karşı direncini ve yansıma önleyici kaplamasını artırır. Gözlüklerinizi “çok işlevli” hale getirin ve Rodenstock’un aşağıdaki kanıtlanmış çözümlerinden birini seçin:

SOLITAIRE® LAYR

Her katmanında üstün koruma.

Yüksek teknolojik kaplama Solitaire LayR, yenilikçi LayR Teknolojisinin çok işlevli özelliklerini Rodenstock’un biyometrik camlarına ekleyerek kullanıcıya her katmanında belirgin bir ölçüde daha net görmeyi sunar.

Biyometrik gözlük camlarıyla mükemmel şekilde bütünleşir

LayR Teknolojisi ile biyometrik gözlük camlarımız her katmanda her türlü zorluğun üstesinden gelmek üzere tasarlanmış çok işlevli camlara dönüşür.

Temel: Biyometrik gözlük camları

Entegre UV Koruması

Teknolojik gelişmeler sayesinde çizilmeye karşı dayanıklılık

Antistatik Kaplama

Gelişmiş yansıma önleyici kaplama

X-tra Clean sayesinde iz ve kalıntı bırakmayan temizlik

İsteğe bağlı: Mavi ışığı azaltan kaplama

BÜTÜN IŞIK KOŞULLARINDA MÜKEMMEL GÖRME OLANAĞI

ColorMatic® 3: Rodenstock’un renk değiştiren gözlük camları.

Renk değiştiren gözlük camlarımız her ışık koşuluna otomatik olarak uyum sağlayarak daima rahat ve ışık yansımasının engellendiği bir görme olanağı yaratırlar. Işık yoğunluğuna göre iç mekânda tamamen berrakken, dış mekânda renk değiştirirler.

Rodenstock olarak colormatic (ışıkla renk değiştirme) konusunda 50 yılı aşan deneyimine dayanarak renk değiştiren gözlük camlarının performansını yeniden belirliyoruz: ColorMatic® 3,önceki ColorMatic IQ® 2 nesline göre %30 daha hızlı açılma sağlıyor.

Derin koyulaşma ve hızla açılma özelliği hissedilir ölçüde görme rahatlığı sağlarken, mavi ışık filtresi ve geniş yelpazede renk seçenekleri çok şekilde kullanım seçenekleri ve şık görünüm sunuyor. İster normal gözlük ister güneş gözlüğü olarak kullanın, ColorMatic®3 her koşulda rahat ve keskin görüş sağlayan, günlük kullanıma yönelik mükemmel ve akıllı bir gözlük camıdır.

GÖZLÜKÇÜ BUL

Yakınınızdaki Rodenstock gözlükçüsü.

Dünyanın her yerindeki Rodenstock iş ortağı gözlükçülerde çok çeşitli Rodenstock ürünleri sizi bekliyor. Deneyimli gözlükçüler, mükemmel camı bulmanızda size yardımcı oluyorlar. İzin verin tavsiyede bulunalım.
GÖZLÜKÇÜ BUL