Ya gözlükler?
Elbette Rodenstock!

Her şeyi bir arada bulundurması gerektiğinden doğru gözlük konusunda karar vermek gerçekten çok güç. Görme keskinliği. Görünüş. Bir Rodenstock gözlüğüyle sizin için mükemmel şekilde bir araya getirilen başka bir çok faktör.

EN YÜKSEK MÜHENDİSLİK BECERİSİ

Rodenstock gözlükleri: geleneksel olarak benzersiz

Bir Rodenstok gözlüğüyle çevreyi yeniden doğmuş gibi görürsünüz. 140 yılı aşkın bir süredir, yüksek hassasiyetli camlarla ve mükemmel koordine edilmiş gözlük çerçeveleriyle optimum görme olanağını ve mükemmel bir görünümü garanti ediyoruz. Gözlüğünüzü seçerken hiç ödün vermeyin, çünkü biz de vermiyoruz. Mühendislerimiz benzersiz ve harika ürünler geliştiriyor ve hassaslığa müthiş önem veriyorlar.

Yüksek hassasiyetli camlar

Tamamen kişiye özel gözlük çerçeveleri

140 yılı aşan Alman mühendisliğinin görkemli meyvesi

Rodenstock gözlükleri benzersiz,
üstün kaliteli ürünlerdir

Gözleriniz de sizin kadar özeldir. Rodenstock’tan alacağınız bir gözlükle, aynı ölçüde özel ve kişiye özel bir ürüne sahip oluyorsunuz. Gözlüğün belirleyici iki öğesi, cam ve çerçeve size ve ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanıyor. Yüksek hassasiyetle gerçekleştirilen göz ölçümüne ve size uygun tavsiyeye dayanan benzersiz bir model üretiliyor: size özel mükemmel bir gözlük.

  • Garantili üstün kalite
    Sıkı kalite kontrolleri: bütün ürünlerimiz Almanya’da geliştiriliyor ve yasaların koyduğu şartların çok ötesinde bir titizlikle test ediliyorlar.
  • Mutlak uygunluk ve kullanım rahatlığı
    Gözlük çerçevelerimiz için sadece birinci kalite malzemeler kullanıyoruz. Gözlüğün yedi noktasındaki üst düzey bireysel uyarlama fevkalade bir kullanım rahatlığını garanti ediyor.
  • Olağanüstü servis
    İlerisi için hiç endişeniz olmasın: Garanti seçeneklerimiz çok çeşitli. Rodenstock progresif camları, Gezgin Servisi sayesinde siz seyahat ederken de garantimiz altında.

Rodenstock gözlükleri. Özgün.
Cam üretimimizin perde arkası.

Size uygun mükemmel Rodenstock
gözlük camlarını bulun!

Rodenstock lenses

Reçetede yazılı değerlerin çok daha fazlasını dikkate alan bir hassasiyete sahip kişiye özel ileri teknoloji ürünü camların uzmanıyız.

Genel göz sisteminizin titizlikle ölçerek ve yenilikçi teknolojilerden yararlanarak, kişiye özel her görme noktasında gözlerinize mükemmel uyarlanmış camlar üretebiliyoruz. Bu özenin doğal sonucu olarak, mümkün olan en büyük görme alanına sahip olan ve alacakaranlıkta bile keskin ve yüksek kontrastlı görüş olanağı sunan gözlük camları elde ediyoruz. Kısacası, size yeni ve önceden hiç deneyimlemediğiniz bir görme duygusu yaşatıyoruz!

EN İYİ GÖRME

Her koşul için doğru gözlük

Optimum görme konusunda kimse bizden daha yetkin değildir.
En ufak ayrıntıya gösterilen muhteşem özen. 140 yıllık gelenek. Mutlak kanaat gücü.

Gözlük camlarının kalitesinde çok önemli farklılıklar vardır. Rodenstock marka kaliteli bir gözlükle, garanti edilmiş güvenliği ve kanıtlanmış güvenilirliği yaşayacak ve daha da ötesi katıksız bir memnuniyet duyacaksınız. Sınanmış ve test edilmiş gözlük seçeneklerimiz arasından seçiminizi yapın:

Yüksek kaliteli gözlüğün özellikleri

Size özel üretilen bir gözlük: İdeal bir görme olanağı sağlaması için gözlüklerinizin sadece gözlerinize değil, aynı zamanda yüzünüzün ve kafanızın biçimine de uyarlanmış olması gerekir. Böylece gözlükleriniz uzun süre kullanıldıktan sonra bile rahatça yerine oturacaktır.

Sözgelimi, Rodenstock gözlük modellerinin yanları optimum şekilde kalıplanmalarının yanı sıra bir ayarlanabilir metal aksama sahiptir. Böylece bir Rodenstock gözlük çerçevesi sözkonusu olduğunda, gözlükçünüz size özel ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebiliyor.

Görünmez mucizeler: Dışarıdan kolayca fark edilmese de, mümkün olan en iyi görme olanağı veren camlar kullanacak kişinin gözü için özel olarak üretilmelidir.

Rodenstock gözlük camlarını hesaplarken ve üretirken gözlük reçetenizin yanı sıra, yüzünüzün şekli, gözbebekleri arasındaki uzaklık ve kişisel gözlük kullanma alışkanlıklarınız gibi parametreleri de dikkate alıyor.

Form ve fonksiyon uyumu: İyi bir gözlüğün temel özelliği tasarımı ve malzemesi arasındaki mükemmel ilişkidir. Estetik ve trendler önemlidir önemli olmasına, yine de mükemmel bir görme deneyimi yaşamanızı belirleyen şey nihayetinde tek tek her öğenin kalitesidir.

Rodenstock’ta şık trendler ve estetik yaklaşımlar sadece üstün kaliteye sahip malzemelerle uygulanırlar.

Gözlüklerinizin kalıcı bir keyif verebilmesi için camları buna uygun bir kaplamaya sahip olmalıdır. Bu görünmez koruyucu tabaka, camların dayanıklılığını, çizilmeye karşı direncini ve yansımayı önleyici kaplamasının etkisini artırır.

Bunun yanı sıra, çerçeve yüksek kaliteli ve uygun bir kaplamaya sahip olmalıdır. Rodenstock çerçevelerinin kaplamaları hem çevresel etkilere hem de yüzey kazınmasına ve korozyon karşı dirençlidir. Solitaire® serisi ileri teknoloji ürün kaplamalar sayesinde, Rodenstock camları daha dayanıklı ve çizilmeye, sürekli kire ve yağa karşı dirençli olup su itme özelliğine sahiptirler. Kaplama ayrıca rahatsız edici ışık yansımalarını azaltarak gözleriniz için engelsiz ve berrak bir görme olanağı sağlarlar.

Güvenli görme ve muhteşem görünüm: Bir güneş gözlüğü seçerken gözleriniz için ideal UV koruması sağlıyor olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Rodenstock, reçetenize uygun geniş yelpazeye sahip yüksek kaliteli güneş gözlüğü seçenekleri sunuyor. Bütün Rodenstock güneş gözlükleri UV ışınlarına karşı gözlerinize optimum koruma sağlarlar. Bu da sizin için hangi tona ve renge karar verirseniz verin güvenlik anlamına gelir.

GÖZLÜKÇÜ BUL

Yakınınızdaki Rodenstock gözlükçüsü.

Dünyanın her yerindeki Rodenstock iş ortağı gözlükçülerde çok çeşitli Rodenstock ürünleri sizi bekliyor. Deneyimli gözlükçüler, mükemmel camı bulmanızda size yardımcı oluyorlar. İzin verin tavsiyede bulunalım.
GÖZLÜKÇÜ BUL